Skup złomu RAFPOL
Skup złomu i akumulatorów z najlepszymi cenami!
Sprawdź naszą ofertę
Utylizacja zużytych akumulatorów z transportem
Sprawdź naszą ofertę
Odbiór złomu z dojazdem w korzystnych cenach
Sprawdź naszą ofertę

Legalny skup akumulatorów i złomu

RAFPOL działa na rynku od 2014 roku. Od samego początku specjalizujemy się w skupie złomu oraz akumulatorów. Współpracujemy głównie z Klientami B2B (skupy złomu, sklepy motoryzacyjne, firmy budowlane, fabryki, itp.), a także z indywidualnymi. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie odbioru, wyceny, transportu i utylizacji złomu. 100% legalnie i z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Bezpośrednia współpraca z hutami i odlewniami
– gwarancja najlepszych stawek

Jesteśmy znani z najkorzystniejszych stawek za złom na rynku lokalnym. Zapewniamy je, zachowując legalność działalności, ponieważ sami współpracujemy z hutami i odlewniami. To oznacza brak zbędnych pośredników i prowizji, a co za tym idzie – świetne ceny dla Klientów.

Nowoczesny plac dostosowany do składowania złomu
– jeszcze więcej możliwości

Nieustannie się rozwijamy. Dlatego w 2023 roku uruchomiliśmy nowoczesny plac – w 100% zgodny z wymogami budowlanymi i środowiskowymi. To ułatwia nam działalność i poszerza możliwości w zakresie odbioru.

Uczciwa segregacja złomu i utylizacja akumulatorów
– w zgodzie z prawem i dobrem środowiska

Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami w zakresie gospodarowania odpadami – ich transportu oraz zbierania. Dlatego, oddając nam złom i akumulatory, masz pewność, że zostaną bezpiecznie zutylizowane. Ich odbiór potwierdzimy zgodnie z wymogami prawnymi.

Potrzebujesz więcej informacji o naszej ofercie?
Chcesz zamówić odbiór złomu?